7 let provozu radiové datové sítě sportovního radioklubu TJ Lanškroun

Při příležitosti sedmiletého výročí vzniku radioklubové sítě byl všem připojeným členům nastaven limit downloadu na 7 Mbit/s.

Poněvadž byl zvětšen počet vysílacích bodů sítě na 22 nedochází k přetěžování jednotlivých vysílačů sítě v době „ internetové špičky“ a nedochází ke snížení rychlosti internetu přetěžováním jednotlivých vysílacích bodů jako u komerčních poskytovatelů. Na vysílací bod máme připojeno v průměru 4-5 klientů. Zásluhou celkové konektivity, která je v současné době 70 Mbit máme několikráte menší agregaci než ostatní poskytovatelé bezdrátového internetu v Lanškrouně.

Přijímací zařízení 5GHz je každému zdarma zapůjčeno. Vlastní montáž je též bez poplatků. V případě že nový člen nebude s připojením k síti spokojen bude mu připojení bez jakékoliv sankce na požádání kdykoliv zrušeno. Nemáme žádnou podmínku připojení 24 měsíců apod. Připojení je bez jakéhokoliv limitu objemu stažených dat.

Pokud tedy pochybujete o kvalitách sítě Sportovního radioklubu máte jedinečnou možnost tyto služby bez investic vyzkoušet.